Płać tylko za połączenia – Actio FREE

Połączenia wychodzące bez prezentacji numeru w taryfie Actio FREE - obniż koszty z kontem bez numeru miejskiego, płacąc jedynie za połączenie.
Doskonały wybór telefonii VoIP, gdy chcesz udostępnić Klientom tanią linię telefoniczną w dowolnym miejscu na świecie, z której połączenia będą "anonimowe".
Actio FREE nie pozwala na odbieranie połączeń dzięki czemu jest najtańszą telefonią przez internet na rynku.

Przetestuj telefonie internetową

 

Telefonia VoIP bazuje na dowolnym łączu internetowym - będąc podłączonym do Internetu w dowolnym miejscu na świecie możesz wykonywać i odbierać połączenia na numer Actio jak na każdy numer stacjonarny w Polsce.

Aby stać się posiadaczem konta Actio wystarczy podać e-mail - otrzymasz na niego wiadomość z danymi konfiguracji usługi oraz dostęp do naszego panelu www.

Nie zwlekaj i już dziś zacznij korzystać z tanich połączeń!

Aby dzwonić za pośrednictwem telefonii internetowej Actio możesz używać telefonu analogowego z bramką VoIP, zakupić telefon VoIP lub zainstalować programu na komputerze lub smartphonie.

Skorzystaj z największej bazy konfiguracji bądź poproś naszego technika o pomoc w ustawieniu swojego konta.

Actio oferuje szeroki wachlarz usług dodatkowych, które ułatwią Ci korzystanie z telefonii VoIP. Nagrywanie połączeń, czy poczta głosowa to tylko niektóre z licznych udogodnień.

konto bez zobowiązań

Przetestuj telefonię internetową

Załóż konto >>
Scroll to top